بیت کوین برای توسعه دهندگان

بیت کوین برای توسعه دهندگان

می توان از بیت کوین برای آفریدن شگفتی ها و یا تنها برای پاسخ به نیازهای اولیه استفاده کرد

Iconساده ترین سیستم پرداخت

دریافت پول جز در مواردی که پرداخت وجه نیاز به ارتباط با صورتحسابهای الکترونیکی داشته باشد، به سادگیِ فرستادن یک بیت کوین است: لینک یا نشان دادن یک کد QR. این تنظیم ساده، در دسترس هر کاربری هست و می تواند نیازهای تعداد زیادی از مشتریان را برآورده سازد. تنظیم {این گزینه} در حالت پابلیک یا عمومی، به ویژه برای پرداختهای اهدایی و انعام بصورت شفاف، مناسب است.

Iconتعداد زیاد برنامه های کاربردی (API) طرف سوم

تعداد زیادی از سرویس های پردازش پرداخت وجه طرف سوم، واسط های برنامه ریزی کاربردی یا API تهیه می کنند. نیازی نیست که بیت کوینها را روی سرور خود ذخیره کرده و امنیتی که این سرورها فراهم آورده اند را به کار ببندید. افزون بر این، بیشتر این APIها به شما اجازه میدهند که صورتحسابها را پردازش نموده و بیت کوینهای خود را به ارز محلی خود و با هزینه ای اندک، مبادله نمایید.

Iconشما می توانید سیستم مالی خودتان باشید

اگر از هیچیک از APIهای طرف سوم استفاده نمی کنید، می توانید یک سرور بیت کوین را بطور مستقیم به برنامه های کاربردی خود اضافه کنید که به شما امکان خواهد داد که بانک و پردازشگر پرداخت وجه خودتان را داشته باشید. با تمامی مسئولیت هایی که این کار تلویحاً در بر دارد، می توانید سیستم های شگفت انگیزی بسازید که تراکنش های بیت کوین را تقریباً بدون هزینه پردازش می کنند.

Iconآدرس های بیت کوین برای ردیابی صورتحساب ها

بیت کوین برای هر تراکنش، آدرس یکتایی می سازد. بنابراین اگر قرار باشد سیستم پرداخت وجهی بسازید که با یک صورتحساب در ارتباط باشد، تنها نیاز دارید یک آدرس بیت کوین برای هر پرداخت وجهی ساخته و آنرا پایش یا مانیتور کنید. هرگز نباید از یک آدرس برای بیش از یک تراکنش استفاده نمایید.

Iconبیشترین میزان امنیت در سمت مشتری است

بیشترِ امنیت توسط این پروتکل مدیریت می شود. یعنی نیازی به توافق با PCI نیست و آشکار کردن کلاهبرداری تنها وقتی لازم است که سرویس ها و محصولات بطور فوری ارائه شوند. ذخیره کردن بیت کوینها در یک محیط امن و ایمن کردن درخواستهای پرداخت وجه که به کاربر نشان داده می شوند، باید دغدغه اصلی شما باشد.

Iconریز پرداخت های ارزان

بیت کوین کمترین کارمزد را برای پردازش پرداخت وجه، طلب میکند و معمولاً می توان برای ارسال ریزپرداختهای کم به اندازه ی چند دلار از آن استفاده کرد. بیت کوین اجازه طراحی سرویسهای آنلاین خلاقانه ی جدیدی را فراهم میکند که پیش از این تنها به دلیل محدودیتهای مالی، موجود نبود. انواع مختلف سیستم های دادن انعام و امکانات پرداخت وجه اتوماتیک از جمله ی این سرویس هاست.

Poolyab

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خرید سرور برای ماینینگ (Mining)

چ آذر ۲۹ , ۱۳۹۶
با توجه به اوج گرفتن قیمت های ارز های دیجیتال به رهبری بیت کوین شاید شما هم به فکر استخراج ارز های دیجیتالی افتاده اید و بدنبال راهکار هایی مناسب هستید در ادامه حقایقی را برای شما در این مورد آشکار خواهیم کرد که قطعا به شما در این راه […]