کسب درآمد مطمئن فقط با روشن بودن کامپیوتر از طریق سرویس Slicify

کسب درآمد مطمئن فقط با روشن بودن کامپیوتر از طریق سرویس Slicify

 

کسب درآمد آسان بدون نیاز به انجام کاریاولین باری که به فکر همچین حرکت هایی افتادم ۴-۵ سال پیش بود که با یه سری از پروژه های BOINC آشنا شده بودم. اساس کار این بود که منابع کامپیوتر را دراختیار محاسبات جزیی/کلی یه سری پروژه های علمی میذاشتم و مثلا خوشحال بودم که دارم توی یه سری کارهای علمی بزرگ دنیا همکاری میکنم. حالا بماند که تنها چیزی که عاید میشد یه گواهی بی ارزش بود که مثلا چند ساعت پردازش روی فلان پروژه داشتم و اینکه بعدها این تصور هم توی ذهنم مطرح شد که از کجا میدونی واقعا دارن روی این پروژه ای که ادعا میکنن کار میکنن یا نه!؟ از کجا معلوم که پردازش هایی که داره انجام میشه مربوط به مثلا یه سری شبیه سازی ها و تحقیقات نظامی نیست!؟ یا مثلا از کجا معلوم که داری به تکمیل یه پروژه کدگشایی یا هزار و یک جور فعالیت غلط دیگه کمک میکنی؟!  با اینکه جای بحثش اینجا نیست و شاید مسخره به نظر بیاد اما به اسم مسابقه و با یه گواهی و لوح تقدیر،‌ خیلی از پروژه های نظامی را دارن به طور داوطلبانه به خورد ما تزریق می کنن و با کمترین هزینه بهترین نتایج را کسب میکنن… نمونش هم مسابقات RoboCup که خودم هم چند سال پیش تا حدودی درگیرش بودم. کلی وقت میذاری و هزینه میکنی، شرکت میکنی توی مسابقات، طرح و اطلاعات و همه زحامتت هم در اختیارشون میذاری، آخرش مطمئن هستی که با اینکه میتونن از نتایج کارت  هزار و یک جور استفاده مفید بکنن، صاف میرن سراغ کاربردهای نظامیش. بگذریم…

همون موقع که به شک و تردید افتادم در مورد پروژه های روی بستر BOINC، یه سرچی توی گوگل زدم که ببینم به جای اینکه بطور صلواتی بذارم کامپیوترم روی همچین چیزهایی کار کنه، میشه در ازای دریافت پول، روی سرویس های دیگه ای هم کار کرد یا نه که یه سایت دیدم که همچین ادعایی کرده بود اما صرفا در حد ایده بود و سال ها دیگه هیچ خبری نبود تا چند ماه پیش که این سرویسی که میخوام معرفی کنم را پیدا کردم.


 سیستم کار خیلی ساده و ابتدایی هست در حال حاضر. برنامه های این سرویس هنوز یه سری ایراد دارن و با اینکه هنوز چندان مجاب نشدم که این سرویس آخر و َعاقبت خوبی خواهد داشت یا خیر اما گفتم تا هست و میشه ازش پول درآورد، بطور مختصر مفید معرفی کنم و بگم که چطوری میتونید عضو بشید و سرویسش را راه اندازی کنید و ازش پول در بیارید.

قبل از هرچیزی بگم که اگر محدودیت حجمی سرویس اینترنت دارید، بهتر هست که همینجا بی خیال بشید، چون اول از همه ۱۵۰ مگ حجم برنامه نصب هست و بعد هم چند صد مگ دیگه برنامه دانلود میکنه که تازه این قسمت حداقلش هست. اگر بخواهید واقعا با این سیستم درست و حسابی کار کنید هم، بر حسب نوع پردازشی که ممکن هست انجام بشه، احتمال تبادل حجم زیادی از داده وجود داره.

مراحل عضویت و راه اندازی

 • از طریق این لینک وارد سایت شده و سپس گزینه Sign Up را انتخاب نمایید.
 • اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و حساب کاربری جدیدی بسازید و بعد از آن ایمیل خود را نیز چک کنید و درصورت نیاز برای فعال کردن حساب خود، بر روی لینک مربوطه در داخل ایمیل کلیک کنید.
 • بعد از ورود به سایت با نام کاربری خود، بر روی گزینه Sell Compute کلیک کرده و فایل زیپ ۱۵۰ مگی را دانلود و از حالت فشرده در آورده  و سپس با اجرای NodeInstallerSetup برنامه را  نصب نمایید. (در حین نصب برنامه ی اصلی، برنامه ی جانبی Oracle VM VirtualBox نیز نصب خواهد شد که لازمه ی کار هست.)
 • بعد از نصب کامل برنامه، از روی Desktop یا Start Menu برنامه ی Slicify Node Control Panel را اجرا کرده و ضمن ورود نام کربری و رمز حساب خود (همان که روی سایت تعریف کردید) # Cores و RAM MB را روی کمترین مقادیر تنظیم کرده ،  Schedule را بر روی Always On قرار دهید و گزینه ی Update را انتخاب نمایید.
 • پس از انجام مراحل فوق، قسمت اصلی دانلود شروع شده و باید مدتی صبر کنید تا بعد از دانلود کامل VM Download تمام گزینه های موجود در پنجره برنامه به رنگ سبز تغییر یابند. در این صورت برنامه های لازم بطور کامل نصب شده و به سرور های Slicify متصل شده اید.

نکات و موارد مهم

 • در تاریخ نوشتن این پست و تا اطلاع ثانوی، بدون نیاز به انجام هیچگونه پردازشی، همین که صرفا برنامه های لازم بر روی کامپیوتر نصب باشه و به اینترنت و سرویس Slicify متصل باشید، به ازای هر ۲۵۰ ساعت اتصال، ۵ دلار آمریکا به شما پرداخت خواهد شد.
 • علاوه بر مورد فوق، طبق سخت افزار کامپیوتر شما و منابعی از آن که در اختیار این سرویس قرار میدهید(همان قسمتی که نوشتم حداقل منابغ را انتخاب نمایید)، به ازای هر ساعت که مشتری بخواهد پردازش های خود را بر روی کامپیوتر شما انجام دهد، مبلغی به شما پرداخت خواهد شد که از آن مبلغ، مقداری به عنوان کمیسیون توسط Slicify کسر خواهد شد. در زمان نوشتن این مطلب و تا اطلاع ثانوی این کمیسیون کسر نمیشه و رینج قیمت ها به ازای هر ساعت پردازش از ۲ سنت به بالا می باشد.
 • تا اطلاع ثانوی به ازای هر ۲۵۰ ساعت اتصال دوستان خود که از طریق لینک اختصاصی خودتون (که در قسمت My Account > Referrals میتونید لینکش را پیدا کنید) عضو شدن، ۵ دلار دیگر به شما تعلق خواهد گرفت.
 • در لحظه نوشتن این متن، برنامه های مربوطه فقط بر روی سیستم عامل های Windows Vista، Windows 7 و Windows 8 نصب و بطور صحیح اجرا میشوند.
 • بهتر هست که با حداقل منابع CPU و RAM شروع کنید تا در زمانی که خودتون مشغول به کار با کامپیوتر هستید، سیستم کند نشود. درصورت تمایل میتونید این منابع را افزایش دهید که متناسب با آن، پول بیشتری برای پردازش هایی که روی سیستم شما انجام بشه بهتون تعلق میگیره اما خب کامیپوتر ممکن هست که به طور محسوسی کند بشه و مصرف برق و تولید حرارت هم بالا بره که در این صورت نیاز باید مواظب صدمات احتمالی به سخت افزار خود نیز باشید.
 • از آن جایی که برنامه ها و سرویس جدید هستند و هنوز تست های کافی انجام نشده و تمام ایراد ها برطرف نشدن، در مواقعی ارتباط برنامه با سرور قطع شده که باید مجددا Slicify Node Control Panel را باز کرده و بر روی Update کلیک کنید یا بعضا حتی کامپیوتر خودتون را Reset کنید تا اینکه بتونید در ابتدای صفحه ی Sell Compute > My Nodes سایت، ببینید که مثلا ۱ یا ۲ و یا هر چند کامپیوتر (Nodes)  شما Online هست. در مواقعی هم که ایراد از سرور های سرویس دهنده باشه، بعضی وقت ها دیده شده که چندین ساعت ارتباط قطع شده و کار خاصی قابل انجام نبوده.
 • به گفته ی سرویس دهنده Slicify، تمامی مراحل پردازش در داخل کامپیوترهای مجازی که بطور موقتی روی کامپیوتر شما راه اندازی خواهند شد انجام میگیره و این کامپیوتر مجازی هیچ گونه دسترسی به فایل های خارج از خود (آنهایی که بر روی کامپیوتر اصلی شما موجود می باشد) نداشته و صرفا از ارتباط اینترنتی مستقیم با خارج از کامپیوتر بهره میگیره پس جای نگرانی برای سرقت اطلاعات و خرابکاری های احتمالی وجود نداره و من خودم روی حداقل ۳ سیستم تا الان تست کردم بدون مشکل.

ممنون میشم سوال ها و تجربیات خودتون را از طریق قسمت نظرات در میون بذارید تا همه بتونن استفاده کنن.

 


(۱۲ دی) – پی نوشت اول: امروز  اولین ۱۰ دلار این سایت به حساب پیپال من واریز شد. دیروز یا پریروز بود که درخواست واریز پول را زده بودم.

(۲۷ دی) – پی نوشت دوم (مهم): طی روز های اخیر یا بهتر بگم که هفته ی گذشته بنا به دلایل نا مشخصی برقراری ارتباط با سرور های Slicify خیلی سخت شده و انواع و اقسام پیغام های خطای بی معنی نمایش داده میشه که بعضی از موارد با ریست کردن سرویس های Slicify از طریق Control Panel > Administrative Tools > Services در ویندوز برطرف شده (که همین کار هم چندین و چند بار در مواقعی انجام شده و به همراه این کار ریست کردن های متوالی خود کامپیوتر هم صورت گرفته) و در اغلب مواقع با این کارها هم درست نشده و حتی سرویس روی کامیپوتری که بدون هیچ مشکلی کار میکرده، از کار افتاده و با نصب مجدد برنامه ها هم مشکل برطرف نشده. به همین دلیل من خودم برنامه را از روی ۲ تا از ۳ کامپیوتری که در دسترس داشتم پاک کردم و اون یکی هم هر از گاهی بیخود و بی دلیل به هم میریزه که با انجام دادن این مواردی که گفتم مجددا وصل میشه. اگر حال و حوصله دردسر های این موردی را ندارید توصیه میکنم فعلا اصلا طرف این برنامه نرید. اگر مشکلاتش برطرف شد از همین طریق اعلام خواهم کرد.

(۳۰ دی) – پی نوشت سوم: یک سری از این مشکلات با سعی و خطا و انجام یک سلسله مواردی از کارها برطرف شد و از آن جایی هم که میبینم اغلب دوستانی که دارن از این سیستم استفاده میکنن دچار مشکلات برقرای ارتباط با سرور هستن، ظرف روز های آینده راهنمای تصویری مختصر و مفیدی را تهیه میکنم و روی سایت قرار میدم. تا آن زمان هم اگر کسی نیاز به کمک داشت من میتونم از طریق Team Viewer به کامپیوترش وصل بشم و در حضور خودش این مراحل را انجام بدم تا بلکه مشکل برطرف بشه.

(۱۹ بهمن) – پی نوشت چهارم: دیدم که چندان کسی مشتاق و علاقه مند به دیدن این توضیحات مربوط به رفع مشکلات احتمالی برقراری ارتباط با سرور نبود، به خاطر همین فعلا این کار را انجام ندادم اما اگر کسی خواست، همینجا کامنت بذاره تا آماده کنم. نکته دیگه هم اینکه همچنان بدون مشکل و دردسری داره از سایت پول میاد به حساب و امروز ۱۵ دلار دیگه هم به حساب واریز شد.

(۲۴ اسفند) – پی نوشت آخر: با توجه به اینکه چند هفته هست که دیگر در ازای ۲۵۰ ساعت پولی پرداخت نمی شود (اگر چه کمیسیون ها کاهش پیدا کرده و پول بیشتری نسبت به قبل به هر کاربر تعلق می گیرد) فکر می کنم که دیگر توجیهی برای ادامه فعالیت در این سایت باقی نمانده و بهتر هست که دیگر از این سیستم استفاده نشود. تنها حالتی که ممکن هست ارزش همکاری و دنبال کردن داشته باشد، برای آن دسته از دوستانی هست که به تعداد زیادی کامپیوتر دسترسی دارند. از این تاریخ به بعد این مطلب بروز نخواهد شد و تنها در صورت نیاز به کامنت ها پاسخ خواهم داد.

Poolyab

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

افتتاح حساب در سیستم مالی Okpay

ج دی ۲۲ , ۱۳۹۶
افتتاح حساب در سیستم مالی Okpay   در صفحه درباره ما Okpay نوشته شده است: اوکی‌پی یک شرکت با توسعه سریع است. بنیان‌گذاران این شرکت از سال 2007 بدون وقفه روی این پروژه کار کرده‌اند. صاحبان شرکت افرادی تاجر با مهارت و تجربه زیاد در زمینه تجارت الکترونیک، نرم‌افزارهای مالی، […]