۲۶ دی، ۱۳۹۶

کسب در آمد از آپلود و دانلود فایل

کسب در آمد از آپلود و دانلود فایل

نحوه به دست آوردن درآمد از آپلود و دانلود فایل

پول در آوردن از آپلود و دانلود فایل یکی از راه های راحت کسب در آمد از اینترنت است. اگر شما سایت دانلود فیلم، عکس، موزیک، نرم افزار، بازی، ایبوک (کتاب الکترونیکی) و … دارید، می توانید از دانلود هر کدام از فایلهایتان توسط دیگران درآمد کسب کنید. به این نحو که فایل های خود را در سایت های آپلود سنتر (سایت هایی که رایگان به شما فضای آپلود می دهند و جلوتر معرفیشان خواهیم کرد) آپلود می کنید و در ازای دانلود این فایل ها توسط دیگران در حساب خود پول دریافت می کنید. روش کار بسیار ساده است، فقط کافی است در یکی از این سایت ها عضو شده و شروع به آپلود فایل های خود شوید هر جه بتوانید تعداد دانلود بیشتری برای فایل های خود به دست آورید درآمد بیشتری به دست می آورید. البته سیستم های آپلود سنتر شمارشگر بسیار دقیقی دارند و هرگز فکر تقلب در افزایش تعداد دانلود را نکنید که دستتان رو می شود!

عضویت و کسب درآمد

اینجا می توانید در یکی از بهترین سیستم های درآمد از آپلود و دانلود فایل که پس از بررسی های مختلف سایت های مختلف آپلود به نظر من و خیلی از دوستان بهترین سایت درآمد آپلود است، عضو شوید و فایل های خود را آپلود و درآمد کسب کنیدو در حال حاضر بیشترین نرخ سود را این سایت می دهد:

  

چند نکته:

از آپلود فایلهای غیر اخلاقی، ویروس و … بپرهیزید.
می توانید بعد از رسیدن درآمد به 5 دلار درخواست واریز درآمد را ارسال نمایید که حداکثر بعد از 4 الی 5 روز واریز انجام می شود.

در مطالب بعدی به بررسی سیستم های مختلف درامد از اپلود فایل و سایت آپلودبوی خواهیم پرداخت.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *